Przejdź do treści

Ogłoszenie Ministra Infrastruktury i Rozwoju o rozpoczęciu konsultacji społecznych

Drukuj

W związku z opracowywaniem prognozy oddziaływania na środowisko Projektu Dokumentu Implementacyjnego do Strategii Rozwoju Transportu do 2020 r. (z perspektywa do 2030 r.) zamieszczamy ogłoszenie Ministra Infrastruktury i Rozwoju o rozpoczętym etapie pierwszym konsultacji społecznych, który będzie trwał od 02.01 2014 r. do 05.02.2014 r.

ogoszenie ministra.pdf

Informacja o dotacjii z WFOŚiGW w Warszawie na VIII edycję konkursu "Odzyskana Przyroda" w 2013r.

Drukuj

W 2013r. Starostwo Powiatowe w Garwolinie uzyskało dotację w wysokości 10 000 zł z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na zakup nagród w VIII edycji konkursu "Odzyskana Przyroda".

Czytaj więcej: Informacja o dotacjii z WFOŚiGW w Warszawie na VIII edycję konkursu "Odzyskana Przyroda" w 2013r.

Opłaty środowiskowe bez tajemnic - baterie i akumulatory

Drukuj

Jak w praktyce wygląda naliczanie opłat wynikających z ustawy z dnia 24 kwietnia 2009 r. o bateriach i akumulatorach (Dz. U. Nr 79, poz. 666 z późn. zm.) ? Jak właściwie postępować ze zużytymi bateriami i akumulatorami ? Gdzie znaleźć wykaz miejsc odbioru oraz punktów zbierania zużytych baterii i akumulatorów przenośnych na terenie województwa mazowieckiego, w tym dostępnych w Państwa gminie?

 

Czytaj więcej: Opłaty środowiskowe bez tajemnic - baterie i akumulatory

„Wszystko, co powinniśmy wiedzieć o opłacie produktowej”

Drukuj

Na prośbę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie udostępniamy poniżej treść artykułu związanego z problematyką opłat na rzecz środowiska, który ukazał się w „Kronice Mazowieckiej” – piśmie Samorządu Województwa Mazowieckiego.

artyku dot.opaty produktowej.pdf

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews