Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

Przebudowa drogi powiatowej Nr 1371W (Garwolin) ul. Jana Pawła II wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną

Celem projektu jest poprawa stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, zapewnienie spójności sieci dróg publicznych oraz podniesienie standardu technicznego drogi powiatowej. W wyniku przebudowy zastanie wykonana nowa nawierzchni jezdni  z betonu asfaltowego o szerokości 6,5m na odcinku o długości 541,54mb. Na całej długości odcinka zostanie wykonany obustronnych chodniki o szerokości 1,25 - 3,75m.  W rama przebudowy zostanie wykonana kanalizacja deszczowa wraz z niezbędnymi urządzeniami  tj. separator zintegrowany z osadnikiem, pompownia wód deszczowych, studnia rozprężna. W ramach poprawy bezpieczeństwa użytkowników wykonane zostanie oświetlenie przejść dla pieszych lampami z zastosowaniem zasady kontrastu dodatniego oraz oznakowanie poziomei pionowe.