Rozbudowa i modernizacja bazy sportowej ZSR CKU i CKP w Miętnem - etap I

image002Wykonana 2008 roku inwestycja dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach ZPORR obejmowała  budowę kompleksu boisk treningowych do piłki nożnej (dwa boiska z trawą naturalną i jedno ze sztuczną) oraz budowę kompleksu kortów tenisowych (dwa z nawierzchnią syntetyczną i dwa z nawierzchnią mineralną) do dnia dzisiejszego służy w krzewieniu zdrowego stylu życia, a także rozwojowi fizycznemu naszym mieszkańcom.

Zakres inwestycji obejmował ponadto budowę kortu treningowego wraz ze ścianą treningową, dwustronnej trybuny ziemnej dla widzów; pawilonu obsługi kortów i pawilonu sanitariatów, oraz dróg dojazdowych i parkingów.

Na obiektach odbywa się szereg imprez kulturalnych i sportowych.

image003Inwestycja zrealizowana ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

Wartość projektu: 9.308.743,90 zł. brutto

Dofinansowanie w kwocie 8.034.788,20 zł. w tym:

1. środki Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - 7.089.519 zł.
  2. współfinansowanie ze środków budżetu państwa-  945.269,20 zł.
  3. Powiat Garwoliński-  1.417.903,81 zł.