Przejdź do treści

Muffiny dla rodziny w Miętnem

Drukuj

sweet warsztaty dworek zap

- Jeśli Twoje dziecko uwielbia pomagać Ci w kuchni mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! W niedzielę 29 kwietnia zapraszam do Powiatowego Centrum Kultury i Promocji w Miętnem na warsztaty cukiernicze – zachęca Damian Włodarczyk – cukiernik, który poprowadzi wydarzenie. Obowiązują zapisy.

Czytaj więcej: Muffiny dla rodziny w Miętnem

O autyzmie w Miętnem

Drukuj

Plakat dzien autyznu 2018 zap

6 kwietnia w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem odbędzie się konferencja powiatowa zorganizowana z okazji Powiatowego Dnia Świadomości Autyzmu. Powiat Garwoliński również włącza się w celebrowanie tego dnia. O autyzmie opowiedzą prelegenci i rodzice dzieci, zmagających się z tym schorzeniem. Patronują jej Starosta Powiatu Garwolińskiego oraz Burmistrz Miasta Garwolin. Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Początek o godzinie 10:00.

Czytaj więcej: O autyzmie w Miętnem

„Mój Teatr” w Miętnem

Drukuj

MOJ TEATR zaj

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem ogłasza nabór do grupy teatralnej dla dzieci i młodzieży. „Na Dworskiej Scenie Teatralnej” będzie realizowany projekt w ramach pierwszej edycji Mazowieckiego Funduszu Teatralnego „Mój Teatr” - programu Mazowieckiego Instytutu Kultury wspierającego edukacyjno-artystyczne działania teatralne. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Czytaj więcej: „Mój Teatr” w Miętnem

Dawne polskie pieśni kościelne w Miętnem

Drukuj

Koncert piesni Mietne

W klimacie bogactwa kultury muzycznej i literackiej dawnej Polski zabrzmiały w dworku w Miętnem w wykonaniu zespołu Sonus Nobilis polskie pieśni kościelne, które powstały na przestrzeni XIV – XVI wieku. Wśród nich znalazły się: kolędy, pieśni pasyjne oraz pieśni wielkanocne.

Czytaj więcej: Dawne polskie pieśni kościelne w Miętnem

„Śnieżka” w Miętnem nie tylko dla dorosłych

Drukuj

IMG 2776

17 lutego w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Śnieżka”. Barwny spektakl wyreżyserowany przez Izabelę Rękawek zgromadził na „Dworskiej Scenie Teatralnej” licznie przybyłą publiczność.

Czytaj więcej: „Śnieżka” w Miętnem nie tylko dla dorosłych

Miętne między Niebem a Ziemią

Drukuj

Koncert plakat poprawiony zap

W ramach obchodów 600-lecia Parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie oraz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza 25 lutego (niedziela) do dworku w Miętnem na wyjątkowy koncert pt. „Miedzy Niebem a Ziemią. Dawna polska pieśń kościelna” w wykonaniu zespołu wokalnego SONUS NOBILIS. Wstęp wolny !

Czytaj więcej: Miętne między Niebem a Ziemią

Bo karnawał jest dla wszystkich

Drukuj

IMG 2067

Niech żyje bal! - pod takim hasłem upłynęło spotkanie karnawałowe uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Miętnem i ich rodzin w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.

Czytaj więcej: Bo karnawał jest dla wszystkich

„Śnieżka” w Miętnem dla każdego

Drukuj

Plakat Śnieżka poprawiony-zap

W sobotę, 17 lutego Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zapraszają na spektakl pt. "Śnieżka". Zabierz dziecko, wnuczka, babcię, tatę, mamę, dziadka, siostrę, brata, wujka, ciocię i sąsiada. Na „Dworskiej Scenie Teatralnej” wystąpią aktorzy z różnych pokoleń w sztuce, opartej na jednej z najbardziej znanych i najpiękniejszych baśni braci Grimm. WSTĘP WOLNY !

Czytaj więcej: „Śnieżka” w Miętnem dla każdego

Zapraszają na narty do Miętnego

Drukuj

PLAKAT BIEGI NARCIARSKIE 1

Sympatyków i amatorów biegania na nartach oraz aktywnego spędzania wolnego czasu Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza w najbliższą niedzielę 28 stycznia do zabytkowego parku w Miętnem na Otwarte Zawody w Biegach Narciarskich.

Czytaj więcej: Zapraszają na narty do Miętnego

Z kolędą i z Górką w Miętnem

Drukuj

Koleda Gorka Mietne 2018 zap

W najbliższą środę 10 stycznia o godzinie 18.00 Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza mieszkańców powiatu garwolińskiego na świąteczne muzyczno - poetyckie kolędowanie wraz z Towarzystwem Teatralnym „PodGórkę”. W roli głównej aktor Stanisław Górka. Na fortepianie Jerzy Derfel. Wstęp bezpłatny.

Czytaj więcej: Z kolędą i z Górką w Miętnem

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews