KONKURS FOTOGRAFICZNY POD PATRONATEM STAROSTY POWIATU GARWOLIŃSKIEGO

Utworzono: piątek, 02, wrzesień 2011

image001   image002
image003 image004 image005

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania – Forum Powiatu Garwolińskiego, informuje, iż w terminie: 1 wrzesień 2011 – 15 listopad 2011 r., organizuje konkurs fotograficzny „Przyroda w obiektywie”, który ma za zadanie promocję unikatowych walorów krajobrazowych i przyrodniczych terenu Gmin, które działaniem obejmuje Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania - Forum Powiatu Garwolińskiego. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z gmin objętych funkcjonowaniem Stowarzyszenia. Patronat nad konkursem objął Starosta Powiatu Garwolińskiego.

Szczegółowe informacje są zamieszczone na stronie internetowej Stowarzyszenia: www.lgd-garwolin.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu oraz aktywnego w nim udziału.