Przejdź do treści strony

Głosuj w plebiscycie TOP REGIONU!

Głosowanie odbywa się za pomocą formularza znajdującego się tutaj.

Warunkiem głosowania jest posiadanie konta Gmail. Prawidłowo oddanym głosem jest wpis w formularzu oddany w terminie od 8 grudnia 2022 r. do 20 grudnia 2022 r. (do godz. 12.00) oraz w terminie 21 grudnia 2022 r. – 3 stycznia 2023 r. (do godz. 12.00). Aby oddać głos należy wcześniej zalogować się na swoim koncie Gmail. W Plebiscycie głosować może każda osoba, która ukończyła 18 lat i w czasie trwania Plebiscytu odda głos za pośrednictwem formularza na stronie podlasie24.pl. Z jednego konta Gmail można oddać tylko po jednym ważnym głosie w każdej z dwóch tur głosowania. Do wyniku drugiej tury głosowania zostaną dodane głosy oddane na dany podmiot w pierwszej turze.

Hala pneumatyczna zgłoszony w kategorii Inwestycja roku

GARWOLIN POWIAT: Budowa zadaszenia boiska piłkarskiego przy POSIZL w Miętnem. Inwestycja Powiatu Garwolińskiego zakończona 6 czerwca 2022 r.

Konkurs kulinarny zgłoszony w kategorii Wydarzenie kulturalne

GARWOLIN POWIAT: Konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Garwolińskiego. „Garwolińskie najlepsze” - pod takim hasłem odbywał się konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Garwolińskiego na najsmaczniejsza potrawę z nabiału. Do konkursu przystąpiło 49 kół, z czego 13 przeszło do II etapu. Wielki finał miał miejsce 7 sierpnia podczas Festiwalu Etnograficznego Powiatu Garwolińskiego w Miętnem.