Przejdź do treści strony

I Powiatowe Integracyjne Zawody Sportowe o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego Iwony Kurowskiej.

🆕 W poniedziałek 17 czerwca w Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela w Żelechowie odbyły się I Powiatowe Integracyjne Zawody Sportowe o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego Iwony Kurowskiej.

🔵 W wydarzeniu uczestniczyło prawie 100 zawodników reprezentujących WTZ Miętne, WTZ Żelechów - Letnisko oraz gospodarzy. Rywalizacja odbywała się w dwóch w kategoriach grupowej i indywidualnej.

🔵 Przybyłych gości powitała Dyrektor Liceum Sylwia Tomaszek. Po zaciętej, pełnej zabawy i dobrego humoru rywalizacji zostały wręczone puchary i atrakcyjne nagrody ufundowane przez Powiat Garwoliński. Zakończenie przypieczętował uścisk dłoni Pani Iwona Kurowska - Starosta, Poseł na Sejm RP IX Kadencji, gratulacje dla wszystkich uczestników i występy artystyczne.

Tego dnia liczyła się najbardziej wspólna zabawa i czas spędzony na byciu razem.

🔵Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia była Pani Lidia Soćko wraz z uczniami klasy 2a. Wydarzenie było również doskonałą okazją do nawiązania nowych przyjaźni oraz zacieśnienia więzi w lokalnej społeczności. Mamy nadzieję, że zawody staną się ważnym punktem w kalendarzu wydarzeń powiatu.

🔵Serdecznie gratulujemy!