Przejdź do treści strony

II miejsce dla konkursu kulinarnego w plebiscycie TOP REGIONU

II miejsce dla konkursu kulinarnego

Top Regionu to tradycyjny już plebiscyt, którego organizatorami są: Katolickie Radio Podlasie i portal Podlasie24.pl. Od połowy grudnia do początku stycznia Internauci mogli oddawać głosy w plebiscycie na zgłoszone wydarzenia i inicjatywy w czterech kategoriach: Inwestycja Roku, Inicjatywa Społeczna Roku, Wydarzenie Kulturalne Roku oraz Sportowiec Roku. W kategorii „Wydarzenie kulturalne roku 2022” nasz konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Garwolińskiego na najsmaczniejszą potrawę z nabiału „Garwolińskie najlepsze” pod patronatem Senator RP Marii Koc zdobył zaszczytne II miejsce.

Wielkie podziękowania za oddane głosy

Dziękujemy Wszystkim, którzy oddali głos w Plebiscycie. Dziękujemy Senator RP Marii Koc za inicjatywę, współorganizację i patronat nad konkursem. To dzięki Pani Marszałek już druga edycja Festiwalu i wydarzenie jemu towarzyszące otrzymuje wyróżnienie w plebiscycie TOP REGIONU!

Podziękowania składamy wszystkim Paniom i Panom z Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Garwolińskiego za udział i współtworzenie wydarzenia oraz dla OSM Garwolin, które było partnerem konkursu - za wsparcie i współorganizację.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym to wydarzenie mogło się odbyć i którzy aktywnie włączyli się w organizację Festiwalu.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym w tegorocznej edycji plebiscytu!

 

Fot. Podlasie24.pl