Przejdź do treści strony

Podsumowanie programu Erasmus + w 1 Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Piłsudskiego w Garwolinie

🔷 We wtorek 18 czerwca w 1 Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Piłsudskiego w Garwolinie został podsumowany program Erasmus +.

🔹Uczniowie wraz z nauczycielami podzielili się swoimi przeżyciami z pobytu w andaluzyjskiej Grenadzie w Hiszpanii. W ramach realizacji projektu odbyły się dwie mobilności nauczycieli w formule job-shadowing. Dziewięciu nauczycieli poszerzało swoje kompetencje w Granadzie w Hiszpanii w terminie 2-9.03.2024r. Kolejna grupa dziewięciu nauczycieli odbyła mobilność do Alicante w Hiszpanii w terminie 27.05-01.06.2024 r. Projekt zakładał również grupową mobilność uczniów, w której w terminie 07-14.06.2024 r. w Granadzie uczestniczyło 20 uczniów Liceum.

🔹Poznawanie kultury, tradycji, zabytków czy ważnych miejsc historycznych to cel jaki przyświecał podczas wyjazdów uczniom i nauczycielom. Czas dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń. Nie tylko wzbogacił o nowe metody i techniki pracy z uczniami, przełamał barierę językową, ale również była okazja do wymiany doświadczeń z nauczycielami czy uczniami z innych europejskich krajów.

🔹Pani Iwona Kurowska - Starosta, Poseł na Sejm RP IX Kadencji oraz Pan Grzegorz Woźniak Poseł RP wręczyli uczestnikom certyfikaty potwierdzające udział w mobilności i zdobycie nowych kompetencji. .

🔹Serdecznie gratulujemy.