Przejdź do treści strony

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie otrzymali 2 nowe radiowozy

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie otrzymali 2 nowe radiowozy. To znaczne wzmocnienie funkcjonariuszy w codziennej służbie na rzecz bezpieczeństwa.

W środę przed siedzibą Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie odbyło się uroczyste przekazanie nowych pojazdów dla Policji. Dwa radiowozy, nieoznakowany i oznakowany, to samochody marki kia i suzuki. Zakup pierwszego został sfinansowany z budżetu Policji oraz w połowie ze środków przekazanych przez Starostwo Powiatowe w Garwolinie. Oznakowane suzuki w 40% zostało sfinansowane przez Powiat, w 40% przez Miasto i Gminę Pilawa oraz w 20% przez Gminę Parysów.

W spotkaniu uczestniczyli starosta garwoliński Mirosław Walicki, wicestarosta Marek Ziędalski, burmistrz Miasta i Gminy Pilawa Albina Łubian, wójt Gminy Parysów Bożena Kwiatkowska, komendant powiatowy Policji w Garwolinie podinsp. Janusz Mularski, I zastępca komendanta powiatowego mł. insp. Dariusz Gaładyk oraz kierownik Posterunku Policji w Pilawie asp. szt. Stanisław Kopa.

Przekazane samochody w codziennej służbie będą użytkowane przez funkcjonariuszy garwolińskiej komendy oraz Posterunku Policji w Pilawie.