Przejdź do treści strony

Powiatowy Dzień Seniora z gwiazdami "The Voice Senior"

 Seniorzy z 17  kół, stowarzyszeń, związków i klubów z Powiatu Garwolińskiego wzięło udział w Powiatowym Dniu Seniora, który miał miejsce 11 lutego 2023 r. w Miętnem.

Seniorzy to jedna z najbardziej aktywnych i zaangażowanych grup w naszym powiecie. Chcąc podziękować za tę aktywność i rolę jaką seniorzy pełnią w społeczeństwie, Senator RP Maria Koc oraz Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki zaprosili przedstawicieli Stowarzyszeń i Kół Senioralnych z terenu Powiatu Garwolińskiego na wyjątkowe spotkanie.

Gwiazdą wieczoru byli uczestnicy znanego i  popularnego programu „The Voice Senior” – Pani Barbara Parzęczewska, Pani Ewa Olszewska i Pan Andrzej Wojda, którzy wystąpili we wspaniałym koncercie Seniorzy „The Voice Senior”  Seniorom.  Koncert znakomicie i z humorem poprowadził Pan Ryszard Nowaczewski.

 - To wydarzenie jest podziękowaniem dla Was drodzy Seniorzy, za Waszą aktywność, radość życia, optymizm i chęć działania, tu na ziemi garwolińskiej - mówili podczas otwarcia wydarzenia Senator RP oraz Starosta Garwoliński.

Życzenia zdrowia, pogody ducha, humoru i uśmiechu popłynęły do zgromadzonych Seniorów – reprezentantów 17 kół, stowarzyszeń, związków i klubów z Powiatu Garwolińskiego od obecnych gości – Kierownik Delegatury MUW w Siedlcach Anny Kaszuby, Radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego Krzysztofa Żochowskiego, Radnych Powiatowych na czele z Wiceprzewodniczącym Rady Kazimierzem Sionkiem. W spotkaniu wzięli udział Wójtowie i Burmistrzowie.

Artyści porwali naszych seniorów do tańca i wspólnej zabawy w rytm polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Bisów nie było końca…

Dziękujemy naszym Seniorom za wspólną zabawę i spotkanie. Udowodniliście po raz kolejny, że wiek to tylko liczba.