Przejdź do treści strony

Protest rolników - policja wyznaczyła trasy objazdów

W związku z informacją przesłaną przez Komendę Powiatową Policji w Garwolinie, informujemy, iż planowane jest zorganizowanie przez środowisko rolników zgromadzenia na terenie gminy Sobolew. 

  • W dniach 20-23 lutego br. dojdzie do blokady w miejscowości Gończyce, która dotyczyć będzie drogi krajowej S17 i dróg dojazdowych do węzła Gończyce (dotyczy jedynie ruchu w kierunku Warszawy!
  • Nie przewiduje się utrudnień dla pojazdów przemieszczających się w kierunku Lublina. Przewidywany czas trwania protestu rolników to 𝟳𝟮 𝗴𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝘆 i rozpocznie się 𝟮𝟬.𝟬𝟮.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. 𝗼 𝗴𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝗶𝗲 𝟭𝟬:𝟬𝟬. Przewidywany czas zakończenia zgromadzenia - 𝟮𝟯.𝟬𝟮.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. 𝗱𝗼 𝗴𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝘆 𝟭𝟬:𝟬𝟬.
  • Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie wskazała dwie trasy objazdów jakimi należy się poruszać w czasie protestu.

📌Dla pojazdów ciężarowych: objazd na drodze krajowej S17 rozpocznie się na wysokości miejscowości Moszczanka (zjazd na drogę krajową DK48 w kierunku Dęblina) przez drogę wojewódzką W801 do miejscowości Wilga. Dalej zjazd na drogę krajową DK 76 w Kierunku Garwolina i powrót na trasę S17 w miejscowości Garwolin.

📌Dla pojazdów osobowych: objazd na drodze krajowej S17 rozpocznie się na wysokości miejscowości Trojanów - zjazd na węźle Trojanów i przejazd przez miejscowość Gończyce, do węzła Górzno.

Mapki poniżej